Протягом сторіч люди мігрували до Британських островів із багатьох частин світу, деякі, щоб уникнути політичного або релігійного переслідування, інші, щоб знайти краще життя або уникнути бідності. Переселенці з Європейського материка приєднувалися до місцевого населення Британії в часи Римської Імперії й протягом вторгнень англів, саксів, ютів, данців і норманів. Сюди прибувало багато ірландців. Багато євреїв прибули до Британії в кінці 19-го сторіччя і в 1930-х. Після 1945 року у Великій Британії поселилось багато інших біженців із різних європейських країн. Великі громади переселилися з Вест-Індії і південної Азії в 1950-60-х роках. Є також значні громади американців, австралійців і китайців, а також інших європейців, таких як,наприклад, греки, українці, поляки, серби, естонці, латиші, вірмени, італійці і іспанці,
На початку 1970-х у країну починають прибувати значні маси іммігрантів із Латинської Америки, Південно-Східної Азії і Шрі-Ланки. Люди з Індії, Пакистану і Бангладешу — це більш ніж половина від загальної етнічної чисельності некорінного населення, а люди Вест-Індійського походження — наступна найбільша група. Населення іноземного походження майже повністю сконцентроване в центрі країни, в особливості, у Лондоні.
Яким чином вплине на кількість населення вихід Британії з ЄС?
ВідповістиВидалитиДякую за запитання. Важко сказати, оскільки навіть питання про вихід Великобританії з ЄС, залишається відкритим.
ВидалитиЧи легко у Великобританії отримати громадянство?
ВідповістиВидалитиДякую за запитання. На жаль, ні. Великобританія входить до складу країн, в які найважче отримати візу, не говорячи вже про громадянство.
Видалити